قهرمان آسیا در جمع قعرنشینان/تیم فوتبال پاس نیازمند تغییر و تحول

  • پنج شنبه, 26 شهریور 1394 ساعت 12:10
  • منتشرشده در ورزشی

تیم فوتبال پاس همدان در هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال میهمان تیم نساجی مازندران بود که در ادامه روند ناکامی های خود برابر این تیم نیز متوقف شد.

به گزارش جوان همدان به نقل از مهر، لیگ دسته اول فوتبال امروز با انجام ۱۰ بازی در شهرهای مختلف کشورمان وارد هفته ششم خود شد که در این هفته تنها نماینده فوتبال همدان برابر تیم پر هوادار نساجی در قائم‌شهر به میدان رفت که حاصل این بازی توقف تیم همدانی بود.

این روزها پاسی‌ها در جدول رده‌بندی حال‌وروز خوشی ندارند و آسمان این تیم ابری است بطوریکه ازیک‌طرف فشار هواداران بر این تیم احساس می‌شود و از سوی دیگر نتایج ناامیدوار کننده پاس در هفته‌های ابتدایی صدای استاندار همدان و رئیس هیئت‌مدیره این تیم را نیز درآورده است.

حفظ مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال پاس همدان که به دلیل ثبات در این تیم در این فصل انجام شد در این هفته‌ها جواب معکوس داده است

حفظ مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال پاس همدان که به دلیل ثبات در این تیم در این فصل انجام شد در این هفته‌ها جواب معکوس داده و داوود مهابادی که تیم فصل گذشته خود را بر اساس سلیقه خود حفظ و بازیکنان جدید را هم جذب کرده در این روزها نتوانسته به ترکیب دلخواه خود برسد که این موضوع برای کارشناسان فوتبال همدان قابل‌قبول نیست.

پاسی‌ها در فصل گذشته علی‌رغم اینکه مدعی جدی صعود به لیگ برتر بودند به دلیل ضعف در بازی‌های بزرگ از این راه بازماندند و شکست رفت‌وبرگشت برابر سیاه‌جامگان مشهد و سایر نتایج ضعیف این تیم باعث شد که این تیم از لیگ برتر جا بماند و این نتایج باعث شد تا کارشناسان فوتبال همدان مهابادی را مرد بازی‌های بزرگ ندانند.

پاس همدان

مردم همدان نیز از بهانه‌های نظیر ضعف داوری خسته شده‌اند و دیگر این بهانه‌ها را از تیم مهابادی قبول نمی‌کنند و اینکه بازیکنان پاس در زدن ضربات آخر ضعیف هستند مشکل کسی نیست و این موضوع باید به دست سکان‌دار کادر فنی حل شود چراکه تیمی اگر مدعی لیگ برتر است باید مانند پیکان تهران نتیجه بگیرد و بدون افت‌وخیز قدم بردارد.

اگر واقعاً این تیم مدعی صعود به لیگ برتر نیست باید مسئولین فوتبال همدان و تیم فوتبال پاس صادقانه به مردم اعلام کنند که هدف پاس در این فصل لیگ برتر نیست تا هواداران این تیم کمتر دچار استرس شوند و از ابتدای فصل خیالشان راحت باشد که تیمشان تنها به دنبال حفظ سهمیه لیگ دسته اول است.

تساوی در خانه برابر شهرداری اردبیل و فجر سپاسی شیراز برای هیچ‌کس در همدان قابل‌قبول نبود

تساوی در خانه برابر شهرداری اردبیل و فجر سپاسی شیراز برای هیچ‌کس در همدان قابل‌قبول نبود و همچنین دوشکست بیرون از خانه برابر داماش گیلان و ایرانجوان بوشهر نیز قابل توجیه نیست و با بهانه‌های واهی نمی‌توان از این نتایج بد فرار کرد و باید کادر فنی این تیم و مدیریت این تیم پاسخگوی این نتایج ضعیف باشند.

دیدار تیمهای فوتبال پاس همدان و فولاد یزد

هرچند در ابتدای فصل هستیم و همچنان می‌گوییم قضاوت زود است اما سکوت نیز در این برهه از زمان خیانت به فوتبال همدان و سرمایه‌های این شهر است که به‌پای بازیکنان و کادر فنی غیربومی ریخته می‌شود.

حریف این هفته پاسی‌ها نیز حال‌وروز خوبی در جدول نداشت و دو تیم برای کسب برد قدم به میدان این مسابقه گذاشتند که درنهایت این بازی با تساوی به پایان رسید تا به سود هیچ‌کدام از این دو تیم نباشد.

گل تیم پاس در دقیقه ۳۸ توسط امین پورعلی و گل تساوی نساجی در دقیقه ۹۴ توسط عیسی پرتو به ثمر رسید.

با این وضعیت به‌طورقطع تیم فوتبال پاس همدان نیازمند تغییر و تحول اساسی است

با این وضعیت به‌طورقطع تیم فوتبال پاس همدان نیازمند تغییر و تحول اساسی است و باید رئیس هیئت‌مدیره این تیم استاندار همدان تا کار از کار نگذشته است با تغییر مدیرعامل این تیم و کادر فنی راه را برای موفقیت پاس باز کند.

مدیریت و کادر فنی این تیم کارنامه و عملکرد خود را در فصل گذشته پس داده‌اند و در بهترین فصل مالی پاس و حمایت‌های استاندار ورزش دوست همدان نتوانستند پاس را راهی لیگ برتر کنند.

گفتنی است تیم فوتبال پاس همدان در هفته هفتم سه‌شنبه ۳۱ شهریور میزبان پارسه تهران است که این بازی ساعت ۱۶ در ورزشگاه شهدای قدس همدان برگزار می‌شود.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.